Українські жінки можуть отримати у Польщі стипендію у розмірі 20 000 злотих

Корпорація Intel спільно з освітнім фондом Perspektywy Education Foundation пропонують стипендію та серію майстер-класів із провідними спеціалістами Intel для 50 українських жінок.

Українські жінки можуть отримати у Польщі стипендію у розмірі 20 000 злотих

Корпорація Intel спільно з освітнім фондом Perspektywy Education Foundation пропонують стипендію та серію майстер-класів із провідними спеціалістами Intel для 50 українських жінок, які опинилися у складній фінансовій й життєвій ситуації через війну в Україні.

Про це повідомляє UAinKrakow.pl з посиланням на офіційний сайт програми. 

Хто може отримати стипендію

Програма “Нові технології для жінок – Україна” надає стипендію, якщо вам потрібна фінансова та експертна підтримка і ви:

  • українська абітурієнтка, яка вступає до одного з польських технічних університетів;
  • студентка або докторантка з України і вже навчаєтесь в одному з польських університетів у галузі технологій, інженерії та математики.

Сума стипендії та порядок виконання програми

  • Стипендія у розмірі 20 000 злотих брутто виплачується одним внеском до 30 листопада 2022 року, яку можна витрачати на життєві потреби, освіту або особистий й професійний розвиток;
  • майстер-класи з технічних та м’яких навичок (soft skills);
  • консультації з кар’єри.

Програма розпочинається з інавгураційної зустрічі, яка відбудеться 20 жовтня 2022 року у Варшаві. Участь в установчих та підсумкових зборах є обов’язковою.

Програма триває з жовтня 2022 року по червень 2023 року.

Усі учасниці програми будуть запрошені взяти безплатну участь у Perspektywy Women in Tech Summit – найбільшій конференції для жінок у нових технологіях, що відбудеться 14-15 червня 2023 року.

Як подати заявку на участь 

  • Кандидатки повинні добре знати англійську мову.
  • Щоб подати заявку на участь у програмі неповнолітні зобов’язані надати документ про згоду батьків або опікунів.
  • До заявки додайте скани довідки про навчання в конкретному університеті за певним напрямом навчання. 

Працівниці, стажерки та люди, тісно пов’язані зі співробітниками Intel або Perspektywy Education Foundation, не можуть подавати заявку на участь.

Учасниці “Нові технології для жінок – Україна” відбираються за конкурсом. Набір на програму є двоетапним і складається з наступних частин:

  • І етап (до 10 вересня 2022 року) – прийом онлайн-заявок через електронну форму на сайті проєкту та формальна перевірка заявок. 
  • ІІ етап (до 20 жовтня 2022 року) – визначення 50 переможниць.

Конкурсний комітет складається з представників Intel Technology Poland та Perspektywy Education Foundation. Інформація про відбір до участі в програмі буде надіслана переможницям електронною поштою. Також організатори не несуть відповідальності за надіслані форми, які не були доставлені з технічних причин або через неправильну електронну адресу.

Заявки, які є неповними, неправильно заповненими та поданими пізніше кінцевого терміну, будуть відхилені.

Якщо немає можливості додати документ під час надсилання аплікаційної форми, надішліть їх до 10 вересня 2022 року (включно) електронною поштою на адресу: [email protected] 

Щоб дізнатися більше інформації, зв’яжіться з організаторами: [email protected].