Як купити квитки на дефіцитний поїзд Київ-Варшава

Люди "полюють" за квитками та скаржаться на відсутність вільних місць.

Як купити квитки на дефіцитний поїзд Київ-Варшава

Потяг з Києва до Варшави – один із тих, на які складно купити квитки: їх швидко розкуповують, як тільки ті з'являються у продажі. З листопада минулого року "Укрзалізниця" повністю перевела продажі квитків на поїзд №67/68 "Київ-Варшава" в онлайн. Це зробили для запобігання перепродажів. Втім, придбати квитки на цей поїзд все одно складно.

Як купити квиток на "дефіцитний" потяг, радить РБК-Україна.

Чому складно купити квитки на поїзд Київ-Варшава

Основна проблема полягає в обмеженій кількості вагонів європейського габариту. "Варшавський" поїзд складається з п’яти вагонів, які вміщають по 30 осіб. Загальна кількість місць у поїзді – 150. За умов ажіотажного попиту цього недостатньо. 

Хоча продаж квитків за цим напрямком повністю перевели в онлайн, а кількість місць у вагонах збільшили, люди й далі "полюють" за квитками та скаржаться на відсутність вільних місць.

Як купити квитки на потяг Київ-Варшава: інструкція

Квитки на поїзд "Київ – Варшава" доступні як на сайті "Укрзалізниці", так і в її мобільному додатку. Продаж квитків відкривається о 08:00 за 20 діб до дати рейсу (вам треба відрахувати 20 днів вперед від дати, коли ви купуєте квиток).

Для групових замовлень є спеціальний онлайн-канал замовлень. Офіційні делегації, запити від дипломатичних та державних установ обслуговують виключно у відповідній спеціалізованій касі. Там кількість квитків обмежена, щоб онлайн їх могли придбати всі інші пасажири.

Краще починати шукати квитки в ту ж хвилину, коли відкрилися продажі. Оскільки всі наявні квитки на конкретний день розкуповують за 5-7 хвилин. На попередні дні квитки відповідно розкуповують раніше, і знайти їх шанси мінімальні. Для пошуку квитків потрібно обирати напрямок Київ-Варшава Всходня, але не Варшава Центральна чи Варшава Заходня.

Скільки коштують квитки на поїзд "Київ-Варшава"

Ціна одного квитка на поїзд Київ-Варшава складає близько 1700 грн.

Квитки при купівлі можна зарезервувати на 15 хвилин. Якщо за цей час ви їх не оплатили, вони повертаються в продаж. Це ще одна порада, якщо не встигли купити квиток о 8.00: о 8:15-8:17 можуть з’явитися ще кілька квитків, які не оплатили або передумали купувати.

Буває так, що потрібно купити квиток на інший день. Їх можна періодично моніорити, і можливо, вам пощастить. Це може статися, якщо хтось поверне свій квиток. Всі квитки, які повертають, вводяться в систему чітко за один день до дати поїздки між 08:00 та 09:00 ранку. Тож є шанси купити квитки і за день до поїздки.

Кількість квитків, які можна придбати на поїзд "Київ–Варшава–Київ" онлайн в одні руки, обмежена 4 квитками на одне замовлення. Серії квитків купувати не можна. Бот-акаунти IT-система "Укрзалізниці" буде блокувати автоматично та незворотно.