Meest запустив доставку товарів з інтернет-магазину Rozetka у Польщу

Українці, які зараз мешкають у Польщі, можуть користуватись звичними сервісами та підтримувати економіку України.

Meest запустив доставку товарів з інтернет-магазину Rozetka у Польщу

Логістична компанія Meest тепер доставляє українські товари з інтернет-магазину Rozetka у Польщу. Тож українці, які зараз мешкають у Польщі, можуть користуватись звичними сервісами та підтримувати економіку України, зазначається на сайті оператора.

Щоб скористатись доставкою Meest із Rozetka треба обрати будь-який товар, що має позначку «Доставка кур’єром у Польщу». Доставка посилки відбувається впродовж 7-10 днів. Оплату можна здійснити банківською картою, а після надходження товару до Польщі визначити зручний спосіб доставлення (найближчий пункт видачі або поштомат).

Щоб замовити товар з України в Польщу потрібно на оформлення доставки обрати «Доставка у Польщу». Якщо на сторінці не відображається цей спосіб доставки, перегляньте, чи всі товари мають відповідну позначку та чи не перевищує сума замовлення 150 EUR. Заповніть усі дані латиницею та, зверніть увагу, що мобільний локальний номер є обов’язковим.

Як тільки замовлення буде готове до видачі, вам надійде SMS-повідомлення, або ж зателефонують. Оплатити товар можна карткою онлайн на сайті.