«Нова Пошта» відкрила перше вантажне відділення в Польщі

Вантажне відділення знаходиться у Варшаві.

«Нова Пошта» відкрила перше вантажне відділення в Польщі

10 січня 2023 року український поштовий оператор «Нова пошта», який працює в Європі під брендом Nova Post, повідомив про відкриття в Польщі свого першого вантажного відділення. Вантажне відділення 01/1 знаходиться у Варшаві за адресою: Jana Olbrachta, 94.

Як повідомляється на сайті компанії, відтепер українці можуть відправляти до України та отримувати в Польщі не тільки документи та невеликі посилки, а й важкі відправлення вагою до 1000 кг, у тому числі великі валізи з особистими речами та великогабаритну техніку у фабричному пакуванні.

Із відкриттям вантажного відділення Nova Post у Польщі українці можуть без мита та податку на розмитнення відправити до України навіть найгабаритніші нові генератори, акумулятори, зарядні станції, замовивши доставку до обраного вантажного відділення «Нова пошта» в Україні або ж на адресу отримувача.

Вантажне відділення Nova Post 01/1 у Варшаві працює щодня з 8:00 до 20:00 з понеділка по п’ятницю та з 9:00 до 18:00 у суботу та неділю. Строк доставки габаритних вантажів такий самий, як і для звичайних посилок − від 5 днів.