У Польщі українцям пропонують безплатну програму для розвитку і започаткування бізнесу

Курс розрахований приблизно на 15 тижнів й відбуватиметься в онлайн-режимі.

У Польщі українцям пропонують безплатну програму для розвитку і започаткування бізнесу

У Польщі триває набір на програму для українських підприємниць і підприємців, мігранток і мігрантів, які планують започаткувати бізнес.

Програма Reframery реалізується Університетом Макмастера в Канаді, Варшавською школою економіки та Фондом соціально-економічних ініціатив.

Reframery – це програма для мігрантів (жінок і чоловіків) з України, які бажають розвивати або планують розпочати господарську діяльність у Польщі. Її мета - надати підтримку в розвитку існуючого бізнесу або в розробці концепції створення нової господарської діяльності.

“Ми надаємо доступ до власної навчальної програми та серії менторських зустрічей з фахівцями з ефективності підприємництва. Завдяки доступу до віртуального бізнесінкубатора та менторських сесій учасники зможуть обговорити та доопрацювати свою бізнес-ідею, визначити ринок збуту, отримати підтримку у плануванні маркетингової стратегії та стратегії продажів, а також побудові відносин з клієнтами та своєю командою”, - наголошують організатори.

Стандартна програма включає такі модулі, як розвиток власного підприємництва, бізнес-моделі, корпоративна соціальна відповідальність, маркетингові стратегії та соціальні медіа (facebook, instagram), джерела фінансового капіталу та залучення ресурсів, навчання на помилках, веб-сайти та домени. Список тем є відкритим, тож кожен може сам запропонувати їх організаторам.

Програма проводитиметься англійською та українською мовами.

Курс розрахований приблизно на 15 тижнів й відбуватиметься в онлайн-режимі. Усі модулі курсу проходитимуть з інтервалом у два тижні. Після кожного модуля передбачені менторські зустрічі з фахівцями. Доступ до курсу буде відкритий його учасникам і після завершення програми.

Участь у програмі безкоштовна. Щоб потрапити до неї, треба заповнити аплікаційну форму. Заповнення займе всього 2 хвилини. Дедлайн - 3 вересня 2023 р.

Організатори планують розпочати курс у другій половині вересня. Курс буде пристосований до індивідуальних потреб учасників, тому перед тим, як приєднатися до проєкту, кожен кандидат візьме участь у співбесіді з організаторами.

Учасники отримають сертифікати про проходження тренінгового курсу, а в наступних частинах проєкту їм запропонують можливість приєднатися до міжнародної мережі підтримки малих та середніх підприємців.