- Категорія
- Підприємництво
- Дата публікації
У Варшаві відкривають коворкінг для українських стартаперів
Кожен підприємець, який виконає умови, зможе отримати місце для роботи та ділових зустрічей, можливість обмінятись досвідом.
Сьогодні, 8 вересня, у польській столиці в рамках програми Polish-Ukranian startup bridge (PUSB) відкриють коворкінг для українських стартаперів, які через повномасштабне вторгнення були змушені шукати нові шляхи розвитку.
Кожен підприємець, який виконає умови, зможе отримати місце для роботи та ділових зустрічей, можливість обмінятись досвідом та знайти нові форми співпраці у сфері інноваційних проєктів.
"Відкриття простору стане чудовою можливістю зустрітися із засновниками українських стартап-проектів, представниками польських фондів Венчурного Капіталу та інституціями бізнес-середовища з Польщі та України в одному місці", — зазначили в PUSB.
Коворкінгом PUSB можуть користуватись стартапи, які відповідають певним умовам. Зокрема, це громадяни України, які до 24 лютого запустили розробку власних продуктів та/або послуги з високим технологічним потенціалом.
А також українці, які ведуть бізнес чи шукають можливості для розширення своєї діяльності на території Польщі та Європейського Союзу, та власники стартапів, які офіційно зареєстровані не довше 60 місяців (може бути різна форма реєстрації ФОП чи ТОВ).
Якщо ви підпадаєте цим умовам, то можете зареєструватись на сайті Polish-Ukranian startup bridge за посиланням та отримати підтвердження реєстрації. Після цього треба підписати договір на користування місцем. Загальна кількість учасників коворкінгу обмежена і складає 30 місць.
Відкриття коворкінгу для українських стартаперів, які через війну в Україні шукають нові бізнес-можливості та бізнес-контакти у Польщі, відбудеться за адресою: Górnośląska 4A, 00-444.
Проєкт "Polish-Ukrainian Startup Bridge" реалізує фундація "Фонд Співпраці" спільно з Міністерством Фондів та Регіональної Політики Польщі. Його фінансує програма Польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Мета проєкту — визначення найкращих бізнес-ідей, а потім їх розвиток під час тренінгів від провідних експертів з Польщі. Крім того, PUSB допомагає молодим підприємцям встановити контакт з представниками польських інвестиційних фондів.