Український monobank запускає мобільний банк у Польщі

Проект під назвою stereo by mono буде доступний як для українців, так і поляків. Новий банк дозволить здійснювати безкоштовні перекази в Україну та розраховуватись у магазинах Польщі.

Український monobank запускає мобільний банк у Польщі

Український мобільний monobank виходить на ринок Польщі під назвою stereo by mono. Насамперед новий банк розрахований на переселенців з України, повідомив співзасновник "Моно" Олег Гороховський.

"Сьогодні ми відкриваємо попереднє замовлення ще на один mono. А два mono – це вже stereo. stereo by mono – назва нашого польського проекту", – заявив Гороховський, зазначивши, що офіційний реліз вийде цього кварталу.

Онлайн-банкінг дозволить здійснювати безкоштовні перекази в Україну, з картки на картку, розраховуватись за товари та послуги у Польщі та в Україні. Крім того, обслуговування, комісія за перекази та поповнення карт stereo by mono, згідно даними на сайті, складає 0 злотих.

Зареєструватись у мобільному банку можна дистанційно через "Дію". Для цього буде потрібний також PESEL (номер запису в польській системі реєстрації населення).

"За різними оцінками, у Польщі перебуває близько 3 млн українців. Ми розраховуємо насамперед на них, але, звичайно ж, будемо дуже раді й полякам. Нам не терпиться здивувати їх українським рівнем банківського сервісу", – додав Гороховський.

Нагадаємо, у листопаді власник Універсал Банку, на базі якого було створено monobank, Сергій Тігіпко анонсував вихід "Моно" на польський ринок. Який банк виступить там партнером, ні Тігіпко, ні Гороховський не повідомляли.