Українським підприємцям допоможуть продовжити бізнес в Естонії

Програма проводиться російською мовою в Тарту та Йихві.

Українським підприємцям допоможуть продовжити бізнес в Естонії

Естонська рада допомоги біженцям у співпраці з Baltic Innovation Agency запрошує українських біженців з досвідом ведення бізнесу до участі у програмі Boost з розвитку бізнесу.

Програма проводиться російською мовою в Тарту та Йихві і включає, окрім семінарів та робочих кімнат, ознайомлювальні поїздки та культурні заходи.

«Люди, які приїхали до Естонії з України, мають різний бекграунд та знання, є висококваліфіковані робітники та підприємці, які були змушені припинити налагоджену діяльність на батьківщині. Однак знання залишаються, і у програмі розвитку бізнесу ми хочемо дати їм можливість продовжити свою діяльність в Естонії, щоб вони могли створювати цінність як для себе, так і для всього суспільства», - сказала фахівець Естонської ради допомоги біженців Грета Карелсон.

Усього для участі у програмі відбирають 30 бізнес-ідей, представлених окремими особами чи командами. Наприкінці програми три команди, обрані експертним журі, матимуть підтримку у розмірі 1000 євро. У програмі можуть брати участь усі українські біженці, які мешкають в Естонії, які вже почали чи вирішили продовжити займатися бізнесом.

Програма розвитку бізнесу триває загалом чотири місяці і складається з восьми тренінгів та ознайомлювальних поїздок, які дають знання про розвиток бізнесу в Естонії, маркетингу, менеджменті, цифровізації та підтримують зростання компаній. Крім того, учасники програми отримують підтримку менторів.

Онлайн-інфогодина відбудеться 22 серпня. Крайній термін подання заявок на участь у програмі – 29 серпня. Реєстрація здійснюється на платформі програми підприємництва Естонської ради допомоги біженцям.