Visa пропонує 20 тисяч злотих українкам в Польщі на розвиток бізнесу

Шанси отримати грант має кожна жінка, яка подасть заявку на участь в програмі She’s Next. 

Visa пропонує 20 тисяч злотих українкам в Польщі на розвиток бізнесу

Компанія Visa пропонує 20 тисяч злотих українкам, які зараз знаходяться в Польщі. Ці гроші підуть на розвиток їхнього власного бізнесу. Шанси отримати грант має кожна жінка, яка подасть заявку на участь в програмі She’s Next, пише ukrainianinpoland.pl.

She’s Next – це програма від Visa, яка спрямована на підтримку жінок, що хочуть відкрити та розвинути власну справу. Також, переможниці можуть взяти участь у річному освітньому проекті. Програма реалізується за участю організації IfundWomen, яка надає допомогу жінкам та виділяє кошти на розвиток власної справи.

За допомогою She’s Next можна отриамти гроші на розвиток малого, великого та середнього бізнесу. В рамках конкурсу може бути не більше, ніж 5 переможниць. Саме їм нададуть по 20 тисяч злотих та можливість взяти участь у освітньому проекті, який покликаний допомогти розвинути власну справу.

Хто може подати заявку на участь в програмі She’s Next

Подати заявку на участь можуть як українки, так і польки. Для цього потрібно відповідати таким умовам:

 1. Вам вже виповнилося 18 років;
 2. Ви легально знаходитеся на території Польщі;

Також, є особливі умоги й до фірм, які претендують на отримання гранту. Ці фірми повинні:

 1. Діяти в одній з визнаних організаційно-правових форм;
 2. Здійснювати свою діяльність щонайменше два роки;
 3. Пропонувати товари та послуги та стабільно отримувати з цього дохід. Для перевірки цього до уваги візьмуть звітність за попередній календарний рік.
 4. Мати можливість онлайн-присутності.

Тож якщо ви та ваша фірма відповідаєте усім вищезазначеним критеріям, варто подати заявку на участь в проекті. Адже в разі перемоги ви отримаєте шанс продовжити розвивати свою справу вже на території Польщі.

Як подати заявку на участь в програмі She’s Next

Для того, щоб подати заявку на участь, вам потрібно заповнити спеціальну анкету. У ній вам належить вказати такі дані:

 1. Ваше ім’я та прізвище;
 2. Адреса та місто проживання;
 3. Вказати воєводство, в якому ви знаходитеся;
 4. Вказати поштовий індекс;
 5. Вказати країну в якій зареєстрована ваша фірма. Варто зазначити, що серед переліку країн немає Росії. Але якщо ваша фірма зареєстрована в тимчасову окупованому Криму, ви не можете подати заявку на участь;
 6. Вказати свій номер телефону;
 7. Вказати свою електронну адресу;
 8. Вказати свою стать;
 9. Вказати своє походження;
 10. Надати адресу свого профілю в Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram або Telegram. Якщо ви маєте профіль в кожній з цих мереж, то можете надати усі посилання.
 11. Вказати звідки ви дізналися про проект.

Далі вам потрібно буде розказати про свій бізнес-проект. Варто зазначити, що анкета доступна трьома мовами: польська, англійська та українська. Тож якщо ви погано знаєте польську або англійську, у вас буде можливість заповнити анкету рідною мовою. Дедлайн подачі заявок – 10 листопада.

Поради з приводу заповнення анкети від IFundWomen

Організація IFundWomen також надає поради з приводу заповнення анкети. Завдяки ним у вас може бути більше шансів виграти грант. IFundWomen надає такі поради:

 1. Велике значення має те, як ви розповідаєте про себе та свій бізнес. Переконайтеся, що текст вашої заявки є чітким, лаконічним але при цьому подробно розповідає про вашу діяльність. В ньому обов’язково має бути опис вашого бізнесу та вашої кваліфікації.
 2. Подробно розкажіть про те, в який спосіб ви плануєте використати отриманий грант.
 3. Якщо у вас є труднощі, ви можете скористатися спеціальним планувальником грантів. Він доступний безкоштовно на сайті проекту.
 4. Уважно ознайомтеся з умовами участі в програмі. Це потрібно для того, щоб ви переконалися, що ви правильно розумієте усі пункти, які зазначені.

Пам’ятайте, що від того, як ви заповните заявку, залежать ваші шанси на успіх. Тож розкажіть про свій проект якомога подробніше і можливо саме ви станете переможницею у конкурсі грантів.