WizzAir пропонує українцям 100 тисяч безкоштовних квитків

З 15 вересня по 8 грудня українці зможуть забронювати рейси більш ніж на 800 напрямків за наявності закордонного паспорта та міжнародного сертифікату вакцинації від COVID-19.

WizzAir пропонує українцям 100 тисяч безкоштовних квитків

Угорський лоукостер WizzAir пропонує українцям нову порцію 100 тисяч безкоштовних квитків Європою. З 15 вересня по 8 грудня українці зможуть забронювати рейси на понад 800 напрямків за умови наявності закордонного паспорта і міжнародного сертифіката вакцинації від COVID-19. Доступні напрямки включатимуть польоти з/в Європу, Сполучене Королівство і Грузію.

Попри те, що квитки безкоштовні, система попросить пасажирів ввести дані банківської карти - такий алгоритм системи електронного бронювання, жодних коштів з вас стягнуто не буде.

Пошук квитків доступний за посиланням, але не забудьте ввести номер українського паспорту, щоб побачити безкоштовні пропозиції для українців. Наразі бронювання можна здійснити лише на сайті WizzAir. Також компанія перевірятиме ваші документи до посадки, тому радить прибувати в аеропорт щонайменш за 3 години до вильоту.

Безкоштовний тариф включає 1 одиницю ручної поклажі. Інший багаж можна сплатити до або після бронювання за стандартними тарифами.