В Польщі фіксується рекордно низьке безробіття

Польща посідає друге місце за рівнем безробіття в Європейському Союзі. 

В Польщі фіксується рекордно низьке безробіття

Польща вже кілька місяців є одним із лідерів серед країн Європи з найнижчим рівнем безробіття. За даними Євростату, Польща посідає друге місце за рівнем безробіття в Європейському Союзі.

Відповідно до даних Євростату, у вересні рівень безробіття в Польщі становив лише 2,6% Це другий результат у Європі після Чехії, де безробіття становило 2,2 %. Загалом середній показник по ЄС становить 6%.

“Я знаю, що багато компаній сьогодні борються з інфляцією та енергетичною кризою. Часи важкі. Але захист ринку праці є моїм пріоритетом. Ми будемо боротися за роботу в Польщі та залучення нових підприємців. Тому що коли криза закінчиться, ми не хочемо починати з нуля і рівнем безробіття понад 10%, як 9 років тому”, – написав прем’єр-міністр Матеуш Моравецький у Facebook.

Зазначимо, що дещо інші дані нещодавно оприлюднило Головне статистичне управління. Згідно з останніми публікаціями відомства, рівень зареєстрованого безробіття у вересні 2022 року становив 5,1%. У вересні в Польщі було зареєстровано 801,7 тисячі безробітних.