Обручки – які краще обрати і чому?

Обручки – які краще обрати і чому?

Коли покупець планує придбати прикрасу, він орієнтується на власні смакові уподобання, і купує те що йому подобається. Якщо ж це прикраса на презент, можна порадитися з продавцем консультантом.

Але що робити коли треба придбати обручки? Адже ці прикраси мають подобатися одночасно обом: і нареченому, і нареченій. Вам пощастило, якщо у вас однакові уподобання щодо ювелірних виробів. В такому випадку ви легко підберете для себе красиві парні моделі однакові за дизайном та стилістикою. А що робити коли смаки різні? Хто має поступитися? Виявляється ніхто. Бо сучасний весільний етикет дозволяє щоб обручка нареченого не була точно така як обручка нареченої. Отож відвідавши сайт інтернет магазину УкрЗолото ви точно без проблем підберете якщо не серед парних моделей, то серед різних за стилістикою і дизайном варіацій.

Звертаємо увагу на вид металу

Так, саме від того ви обираєте золото, срібло чи платину залежить і зовнішні вигляд обручки і її вартість. Виробники пропонують прикраси як у дуже дорогому сегменті, так і середньому чи навіть економ форматі. І не треба перейматися, обручка з серії «економ» дуже стильна, виготовлена з якісних матеріалів і має продуманий дизайн та актуальний фасон. Чому вона дешевша за її колег з преміальної серії? Можливо не такий складний дизайн, можливо менше металу використано, а можливо питання в декорі. Адже якщо купити обручку з діамантами – це один сегмент, а якщо придбати модель з фіанітами – це вже зовсім інший ціновий сегмент.

Якщо у вашому ювелірному арсеналі більше прикрас з золота – ваша обручка теж має бути золота. Причому виконана саме з того металу (а точніше сплаву) в якому виконані більшість ваших прикрас. Чому? Тому що обручку ви носитимете постійно не знімаючи і вона має постійно інтегруватися в ювелірні ансамблі які ви створюєте. Тому якщо ви віддаєте перевагу не золоту, а сріблу – краще і обручки обирати в тому ж срібному виконанні. А що робити якщо наречена хоче золоту обручку схожу на корону інкрустовану діамантами, а наречений обирає срібні моделі з дизайном в стилі мінімалізму? Нічого страшного, бо сучасна мода це дозволяє. Не хочете однакові парні обручки – купуєте такі які до смаку і нареченому, і нареченій. Зробити їх парними допоможе текст, нанесений технікою гравіювання на внутрішній стороні прикраси.

До речі, дуже часто молодята купують лаконічні прикраси з золота чи срібла, а потім під замовлення декорують їх шляхом нанесення тексту. Адже різні написи можуть бути нанесені як на внутрішній так і на зовнішній бік прикраси.

Інтернет магазин UkrZoloto пропонує моделі на всі смаки, виконані з різних металів, декоровані різним коштовним камінням. Саме такий асортимент, який постійно розширюється, і дозволяє підібрати обручки, які до смаку обом молодятам.