Від чого залежить ціна Jack Daniels

Віскі за визначенням відноситься до преміальних спиртних напоїв, оскільки виробляється за допомогою багатоетапної технології та тільки з якісних інгредієнтів. Міжнародна асоціація ухвалила, що можна використовувати лише натуральні компоненти та чисту воду.

Від чого залежить ціна Jack Daniels

Віскі за визначенням відноситься до преміальних спиртних напоїв, оскільки виробляється за допомогою багатоетапної технології та тільки з якісних інгредієнтів. Міжнародна асоціація ухвалила, що можна використовувати лише натуральні компоненти та чисту воду.  

Що потрібно знати про Джек Деніелс

Одним із найкращих брендів віскі давно визнаний Джек Деніелс. Його цінують за унікальний характер, адже його букет і тривалий смак не вдалося повторити. Частково секрет ховається у використанні кукурудзяного, житнього та ячмінного солоду, але технологія набагато складніша. Його фортеця може становити 37-50%, тому   ціни на Jack Daniels 1л на сайті   різняться. На початку XX століття віскі вважався напоєм справжніх чоловіків, тому йому навмисне надавали різкого смаку. Джек Деніел пішов іншим шляхом, почавши пом'якшувати букет і надавати йому чітких нот. З нього сміялися, але час показав його правоту. Він використав кілька хитрощів:

 1. тільки натуральні інгредієнти, які постачають місцеві фермери;
 2. дуже повільна фільтрація крізь вугілля із цукрового клена;
 3. джерельна вода з особливими смаковими якостями;
 4. використання для витримки обпалених зсередини дубових бочок.

Цим рецептом користуються досі з деякими доповненнями з сучасних технологій. Повільна фільтрація крізь триметровий шар вугілля прибирає сивушні олії, бочки надають дерево-фруктовий аромат. Але організація кожного етапу досить дорога, що позначається кінцевої ціні продукту.

Як відрізнити підробку

Віскі виробляють уже близько століття, за цей час помічено чимало спроб фальшувати дорогий продукт. Але виробник успішно протистоїть підробкам, використовуючи деякі хитрощі. Для гарантії купувати віскі варто у надійних інтернет-магазинах, як MAUDAU, а також знати прикмети оригіналу:

 1. прямокутна пляшка з чітко вираженими, згладженими кутами;
 2. на основі шийки - тонке скляне кільце;
 3. на плічках — опуклий напис «Jack Daniels»;
 4. етикетка займає три сторони пляшки, позаду є ще одна;
 5. папір використовують щільний, з шорсткою поверхнею;
 6. написи виконані білим кольором, трохи опуклі;
 7. інструкція завжди англійською, без помилок;
 8. кришка пластикова, з різьбленням та опуклостями.

Найвища якість помітна навіть у створенні упаковки, але правдиво і для вмісту. Напій має бути рівномірного бурштинового кольору, без опадів та вкраплень. Також можна знайти в інтернеті таблицю з допустимим літражем для кожного сорту, адже вони значно різняться. Через подібні хитрощі для підробки Джек Деніелс скуповують оригінальні пляшки в центрах здачі склотари. Тому пильну увагу потрібно звертати на якість кришечки та захисної пластикової упаковки, а також вартість. Справжній віскі не може коштувати дешево.