Як вибрати магазин жіночої білизни для покупок?

На відміну від стаціонарних магазинів білизни в розважальних центрах або торгових лавах, інтернет-магазин є більш ефемерною установою, часто з меншою відповідальністю перед клієнтом. Тому вкрай важливо знайти та вибрати для себе надійний магазин жіночої білизни з гарною репутацією та гідним асортиментом. Як підібрати найкращу точку покупки одягу, читайте в цій статті.

Як вибрати магазин жіночої білизни для покупок?

На відміну від стаціонарних магазинів білизни в розважальних центрах або торгових лавах, інтернет-магазин є більш ефемерною установою, часто з меншою відповідальністю перед клієнтом. Тому вкрай важливо знайти та вибрати для себе надійний   магазин жіночої білизни   з гарною репутацією та гідним асортиментом. Як підібрати найкращу точку покупки одягу, читайте в цій статті.

Термін існування над ринком.

У мережі будь-який торговий майданчик можна швидко відкрити, так і швидко закрити. Серед критеріїв відбору постачальника білизни для гардеробу в першу чергу потрібно звертати увагу на тривалість роботи магазину на ринку. Такі компанії, як Intimo, Astratex та деякі інші, мають інтернет-магазини з початку 2000-х років і стабільно утримують лідируючі позиції в обсягах продажу білизни онлайн.

Для першого замовлення одягу краще зверніться відразу до перевірених сайтів. Багато хто і так бояться вперше замовити бюстгальтер чи трусики без примірки. Якщо на цьому етапі вас ще й «кинуть», негативу буде дуже багато. Вибираючи перевірені бренди з продажу білизни, про такий аспект, як не той надісланий товар чи взагалі не присланий, можна забути.

Відгуки про магазин білизни.

Не менш важливим аспектом є наявність відгуків про інтернет-магазин. Потрібно розуміти, що не всі клієнти однакові плюс у роботі будь-якого майданчика можуть бути дрібні недоліки, адже за назвою сайту стоять реальні люди: консультанти, комірники тощо, які теж можуть помилятися.

Якщо ви бачите лише позитивні відгуки без негативу, є ймовірність, що вони модеруються адміністрацією. Взагалі при виборі точки продажу білизни онлайн за відгуками орієнтуйтеся на наступні правила:

  1. Зі ста задоволених покупкою клієнтів відгук напише 1-2 особи;
  2. Один незадоволений клієнт може написати 3-10 відгуків на різних майданчиках;
  3. Найбільш об'єктивні відгуки краще дивитися на Google картах або в соц. мережах – загалом на зовнішніх міжнародних майданчиках, де адміністрація сайту не може вибірково почистити коментарі користувачів на свій смак.

Асортимент білизни та ціни.

Деякі магазини обирають певну спеціалізацію. Наприклад, лише молодіжні фасони чи лише жіноча білизна. Інші беруть масовістю, акумулюючи у своєму асортименті всі відомі та популярні бренди білизни у світі. Треті йдуть у сегмент лише українських виробників, пропонуючи якісні товари наших брендів.

Що саме вибрати – вирішувати вам, але якщо у вас поки що немає улюбленого бренду або він більш недоступний до покупки в Україні (як вкрай популярний білоруський виробник білизни під пишний бюст), почніть пошуки заміни з великого асортименту. Можливо, для вас стане відкриттям латвійська компанія Rosme, яка виробляє не менш зручні бюстгальтери на великі груди, але з кращою якістю і за середніми цінами по ринку.

Ціна - окремий фактор, яких для багатьох є вирішальним при виборі білизни. Великі інтернет-магазини пропонують постійні знижки на ряд товарів торішніх колекцій, а щоб заощадити ще більше, підпишіться на розсилки новин на е-мейл або в телеграм. Так ви завжди будете знати про новинки та розпродажі, які планує магазин.

Вікторія Котлярова,

https://www.intimo.com.ua/blog/ru/author/viktoria-kotliarova/