- Категорія
- Суспільство
- Дата публікації
Безплатні заняття для українських дітей у Кракові: перелік місць
Де українські діти можуть навчатися рідною мовою та безплатно.
Видання UAinKrakow.pl оприлюднило перелік місць, де українські діти можуть навчатися рідною мовою та безплатно.
Клуб Малюк
Де: Łagiewnicka 54
Коли: у будні — з 10 до 17, у суботу — з 10 до 13. Максимальний час перебування дитини у клубі — не більше 4 годин.
Для якого віку: від 2 до 12 років
Педагоги побавляться з вашим малюком, поки ви будете вирішувати якісь справи. Для старших дітей тут проводять мистецькі майстер-класи, які завчасно анонсують на сторінці Punkt/Point/Пункт Łagiewnicka 54 Kraków.
Літературні хвилини у Палаці Потоцьких
Де: Rynek Główny 20
Коли: щонеділі, о 9:30
Для якого віку: 5-7 років
Літературні хвилини у Палаці Потоцьких популяризують читання еред наймолодших і показують, що читати можна всюди, а не лише на зручній канапі вдома. Щоразу ці зустрічі нову тему. На них запрошують цікавих особистостей, які не лише читають дітям нові книги, а й обговорюють їх з ними та створюють справжні літературні перформанси. У зустрічі може взяти участь не більше 15 дітей. Тому треба встигнути зареєструватися.
Слова і пензлі — мистецькі майстер-класи у MCK
Де: Rynek Glówny 25
Коли: 12:30, щонеділі, двічі на місяць
Для якого віку: 6-12 років
Це інтеграційні майстер-класи, на яких діти вивчають польську та українську мови, опановуючи різноманітні ремесла. На участь можна не реєструватися.
Центр «SANUS»
Де: Zakopiańska 166
Коли: понеділок, четвер о 15:00
Для якого віку: без обмежень у віці
Безкоштовні заняття з малювання, вишивки та плетіння бісером проходять у дитячому просторі медичного центру SANUS. Щоб зареєструватися просять телефонувати на номер 668 224 688.
Сонячні простори підтримки
Де: Siewna 23D, Zabłocie 23, os. Willowe 35, os. Kalinowe 18,
Коли: індивідуальний графік
Для якого віку: без обмежень
У Сонячних просторах підтримки проходять заняття, які сприяють не лише розвитку дітей, а й підтримці їхнього психологічного стану. Контакти для запису: +48 797 202 299, [email protected].
Пункт підтримки для людей з інвалідністю «Mudita»
Щоб потрапити на пізнавальні прогулянки до краківського Ботанічного саду або ж до Експериментального саду Станіслава Лема, батькам дітей з інвалідністю варто час від часу заглядати на сторінку Punkt Recepcyjny Mudita. Ці зустрічі ще не мають затвердженого графіку . Організатори радять слідкувати за оновленнями на їхній сторінці та оперативно реєструватися, бо кількість учасників обмежена.
Відкриті місця
Де: Miejsce Otwarte. Centrum Integracji Międzykulturowej, ul. prof. Michała Życzkowskiego 19
Коли: від понеділка до суботи
Для якого віку: є заняття для кожного віку
Щотижня центр публікує новий актуальний розклад. У ньому можна знайти заняття як одноразові, так і цикл. Найбільшою популярністю користуються курси вивчення польської мови для дітей, а також курси англійської. Також доступні консультації із спеціалістами щодо шкільної програми, а різноманітні творчі майстер-класи підійдуть для дітей різного віку. Серед них — виготовлення іграшок, арттерапія, аплікація. Для фанатів спорту — шаховий клуб та настільний теніс, а для поціновувачів музики — «Weekend muzyczny» щосуботи. Реєстрація на всі заняття обов’язкова за посиланням.
SPA
Де: SPA | Społeczna Przestrzeń Aktywna, ul. Sołtysa Dytmara 3
Коли: графік занять змінюється, за ним треба слідкувати на сторінці фундації
Для якого віку: заняття можуть зацікавити підлітків
У просторі SPA практикують йогу та медитації, організовують цикл лекцій нутриціологів, малюють аквареллю та акрилом, релаксують під час звукотерапії на чашах. На всі заняття обов’язкова реєстрація.
Воєводська публічна бібліотека
Де: Wojewódzka biblioteka publiczna, Rajska 1
Коли: суботи та неділі, від 13:30 до 16:00
Для якого віку: 6-17 років
У Воєводській публічній бібліотеці проводять консультації щодо уроків в українській та польській школах, а також майстер-класи та забави. Запис на відвідування за посиланням.
Фонд «Зустріч»
Де: Фонд «Зустріч» , Karmelicka 34/100
Коли: від понеділка до суботи, графік змінюється
Для якого віку: є заняття для дітей різного віку
На «Музичні вихідні» запрошують дітей від 1 до 6 років. Малюків ділять на 2 групи. З ними займається педагог із музичною освітою. Наймолодші можуть бути з батьками. Реєстрація обов’язкова. Посилання на запис потрібно шукати щотижня на сторінці фонду.
Щосереди, з 16 до 17 у фонді проходить Шаховий клуб для дітей від 7 до 15 років. Реєстрація за посиланням.
За телефоном 722 297 726 можна записати дітей віком від 5 до 15 років у ансамбль, який зустрічається на заняття по щосереди з 16:30 до 18:30.
Щоп’ятниці для спільного навчання зустрічається група «Розумники» (6-10 років). Щоб приєднатися до неї, потрібно подзвонити за номером 722 297 726. А з 16:00 до 20:00 проходять шкільні консультації для дітей та батьків. Записатися на них можна за телефоном 452 093 540.
Крім того, у фонді регулярно проходять мовні курси. Наразі на них немає вільних місць. Щоб стежити за тим, коли вони з’являться, слід підписатися на сторінку фонду.
Фонд «Єдність»
Де: Fundacja «Jedność», plac Wszystkich Swiętych 11
Коли: вівторок, 15:30-17:30
Для якого віку: 9-12 років
Щовівторка діти разом із майстринею Іриною Гаращенко вигадують цікаві засоби роботи з тканиною, кольоровим папером та картоном, нитками, бусинами. На зустріч обов’язкова реєстрація.
За іншими заняттями можна стежити на сторінці фонду.
Центр підтримки та співпраці
Де: osiedle Górali 24,
Коли: від понеділка до суботи, щотижня графік може змінюватися
Для якого віку: вікові обмеження залежать від заняття потрібно уточнювати у організаторів
Для дітей різного віку тут доступні арт-майстерні, клуб рукоділля, уроки гри на укулеле та інших інструментах. Перелік безкоштовних занять для дітей буде збільшуватися, оскільки цей центр тільки почав свою роботу. Ознайомитися із графіком та зареєструватися можна на сайті IBP.
AMS Education Hub
Де: ul. Puszkarska 7F, будинок A, AMS Education Hub
Коли: з 10.00 до 15.00, з понеділка до п’ятниці
Для якого віку: 12-18 років
AMS Education Hub — це проєкт для підлітків, які навчаються онлайн в українській школі. У AMS Education Hub їм пропонують зручне робоче місце, додаткові заняття польською та англійською, тренінги, настільний хокей, настільні ігри, комп’ютерні ігри, великий екран та проєктор. Кількість місць обмежена. Потрібна реєстрація. Групі допомагатиме україномовний куратор.