Де українцям у Польщі безкоштовно отримати психологічну допомогу

Перелік закладів, де можливо отримати  психологічну підтримку.

Де українцям у Польщі безкоштовно отримати психологічну допомогу

Війна – це дуже травматичний досвід для кожного. Багато українців, які зараз у Польщі, шукають способи отримати безкоштовну психологічну допомогу. Потік негативних емоцій, пов’язаних із війною та вимушеним переїздом в іншу країну, часто ускладнюють адаптацію до нової реальності. На щастя, польські психологи готові допомогти. З їхньою підтримкою буде набагато легше впоратися зі стресом, страхами та іншими психологічними проблемами, які переслідують українців останнім часом. Видання ukrainianinpoland.pl  оприлюднило перелік закладів, де можливо отримати безкоштовну психологічну підтримку в Польщі.

Центр кризового втручання

Якщо ви проживаєте у Кракові, то можете звернутися у Центр Кризового втручання по безкоштовну психологічну допомогу. Ви можете прийти особисто за адресою Radziwiłłowska 8B або зателефонувати за номером +48124219282. Центр працює цілодобово, тож можна дзвонити та приходити у будь-який зручний для вас час.

Безкоштовна психологічна допомога на платформі Helping Hand

Цей портал допомагає таким категоріям українців:

  • Біженцям, які приїхали на територію Польщі нещодавно.
  • Громадянам України, які мешкають на території Польщі вже тривалий час.
  • Громадянам України, які не є біженцями але займаються допомогою біженцям.
  • Перекладачам, які допомагають українським біженцям.

Портал допомагає як дітям, так і дорослим. Тож будь-який українець може розраховувати на отримання допомоги.Для того, щоб отримати допомогу, потрібно подзвонити за номером +48222904386. Також можна заповнити заявку на отримання допомоги на сайті.

Безкоштовна психологічна допомога від фундації ZUSTRICZ

На цю психологічну допомогу можуть розраховувати українці, які проживають у Кракові. Фундація допомагає:

  1. Підтримати ментальне здоров’я.
  2. Вирішити проблеми, які виникають у процесі виховання дітей.
  3. Подолати наслідки стресу, який виник через воєнні дії в Україні.
  4. Вирішити проблеми, які виникають у підлітків, надаючи їм психологічні консультації.

Для того, щоб потрапити на безкоштовну психологічну консультацію, потрібно заповнити спеціальну форму. Також можна подзвонити за номером +48 786 674 005.

Безкоштовна телефонічна психіатрична допомога

Ви також можете подзвонити на безкоштовну гарячу лінію за номером 800190 590. За цим номером ви зможете записатися до психіатра. А якщо ви приймаєте якісь спеціальні ліки, то польський психіатр підбере для вас аналог.

Terappo

Terappo- це платформа, яка була створена для надання терапії та психологічної підтримки онлайн. Команда складається виключно з сертифікованих професіоналів. Одна з них – Олена Нагріна – також пропонує безкоштовну підтримку українською мовою. допомога адресована як дорослим, так і підліткам чи дітям. Записатися на консультацію можна за телефоном 787844196 через WhatsApp. У разі виникнення додаткових питань ви можете надіслати свій запит на електронну адресу [email protected].

Психологічна підтримка від Fundacji Rozwoju Społeczno-Oświatowego

Фонд Rozwoju Społeczno-Oświatowego у співпраці з командою психологів пропонує підтримку у скрутну хвилину дорослим та дітям. Фахівці спілкуються польською та українською мовами. Ви можете відвідати терапію особисто в Любліні, або отримати онлайн-консультацію за допомогою телефонного дзвінка чи платформи zoom. Для запису на прийом, будь ласка, телефонуйте за номером 579512946, заповнюйте контактну форму або надсилайте запит на вільні дати безпосередньо на електронну адресу [email protected]

Centrum Zdrowia i Psychoterapii

Варшавський центр здоров’я та психотерапії надає психологічну та психіатричну допомогу безкоштовно. Для запису на прийом, будь ласка, телефонуйте для узгодження  часу візиту. Ви також можете записатися на прийом написавши електронного листа на одну з наступних адрес: [email protected], [email protected], [email protected].

Cerebris – центр неврології та когнітивної нейротерапії

Центр Celebris пропонує психологічні консультації. дорослим та дітям з України Консультації з досвідченими психологами відбуваються щоп’ятниці з 16.00. Записатися можна за телефоном або електронною поштою [email protected]

Фонд Polskie Forum Migracyjne

Якщо Вам або Вашій дитині потрібно розповісти про свої проблеми по телефону, то варто скористатися телефоном довіри. За телефоном 22 255 22 02 чергують психологи, які надають підтримку українською, російською або польською мовами. Телефонувати можна з понеділка по суботу з 12:00 до 22:00.

eOFWCA

Індивідуальні консультації українською мовою в форматі онлайн Вони відбуваються щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 9:00 до 17:00 (також можна особисто записатися на консультацію за адресою: Warszawa ul. Stawki 3a/47) Щоб забронювати зручний час для візиту, заповніть будь ласка, форму онлайн

Фонд eF kropka

До Фонду eF kropka можуть звернутися за консультацією особи, які досягли 16-річного віку. Психологічна підтримка здійснюється як онлайн, так і стаціонарно у Варшаві за адресою: Ożarowska 64/U4. Реєстрація на консультації відбувається за електронною адресою [email protected].

Благодійний фонд Розвиток України

Кожен, хто потребує психологічної підтримки, може отримати її у будні дні з 16.00 до 18.00. Для цього достатньо зателефонувати за номером +380 50 189 0396. На лінії працюють досвідчені психологи, які надають підтримку дітям та дорослим

Телефон довіри Уповноваженого з прав дитини в Польщі

Якщо Ви потребуєте психологічної підтримки для Ваших дітей, завжди можливо звернутися за номером телефону 800 12 12 12. Консультант-психолог вільно володіє українською та російською мовами. Детальнішу інформацію можливо знайти на сайті: https://brpd.gov.pl/dzieciecy-telefon-zaufania-rzecznika-praw-dziecka/

Медичний центр Przystań Psychologiczna

Центр зручно розташований у Варшаві на площі Конституції 6/42 (placu Konstytucji 6/42), він працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 21:00. Зустрічі проводяться як онлайн, так і особисто. Психологи розмовляють польською, англійською та українською мовами. Записатися на прийом можливо за телефоном: 533 300 999 або електронною поштою: [email protected].

Медичний центр Damiana

Центр організував телефонну лінію, що надає безкоштовну психологічну допомогу польською, англійською, російською та українською мовами. Телефон довіри: 22 566 22 27 працює 7 днів на тиждень з 8:00 до 20:00.

Польський міграційний форум

Віддалена психологічна допомога по телефону надається фахівцями форуму російською та українською мовами. Консультації доступні за цим номером телефону: 669 981 038 по понеділках з 16:00 до 20:00, середам з 10:00 до 14:00 та п’ятницям з 14:00 до 18:00.

Платформа Mindgram

Платформа організувала безкоштовну телефонну лінію підтримки як для дітей, так і для дорослих. Фахівці чергують за телефоном +48 459 595 252 з понеділка по неділю, з 9 ранку до 21 вечора. Консультації проводяться польською, українською, англійською чи російською мовами.

Польське товариство психоаналітиків

Товариство відкрило можливість безкоштовної психологічної допомоги для дітей, підлітків та дорослих. Консультації можливі польською, російською, англійською чи французькою мовами. Запис за телефонами: +48 608 393 655, +48 604 777 557. Список фахівців, які пропонують допомогу, дивіться на сайті http://psychoanaliza.org.pl/pomoc. Зустрічі проводяться як онлайн, так і в центрах, розташованих у великих містах (Варшава, Познань, Ополе, Трьохград’я).

Фонд Twarze Depresji

Фахівці фонду запрошують усіх бажаючих звернутися за безкоштовною психологічною та психіатричною допомогою. Підтримка надається в режимі онлайн, для запису необхідно заповнити форму: https://twarzedepresji.pl/ukraina/.

Центр психологічної підтримки

Ще одна установа, яка заявила про надання психологічної підтримки та допомоги для українців у цій кризовій ситуації. Він знаходиться у Вроцлаві за адресою вул. Гальчинського, 9 (ul. Gałczyńskiego 9). Сеанси допомоги проводяться під час особистої зустрічі російською, англійською або польською мовами. Попередній запис на примі за телефоном 579 722 976.

Центр психотерапії Mosty zamiast murów

Центр проводить як групові, так і особисті сеанси терапії, також онлайн-консультації по телефону. Центр знаходиться за адресою: м. Гданськ, проспект Звіценства 54/1 (ал. Zwycięstwa 54/1). Зареєструватися на примі можливо за телефоном: 797 044 841 або електронною поштою: [email protected].

Фонд психологічної допомоги та соціальної освіти RAZEM

Фонд запрошує взяти участь у груповій психологічній терапії, що проводиться російською мовою. Збори – щоп’ятниці об 11:00 за адресою: м. Варшава, Єрусалимські алеї 6 (Aleje Jerozolimskie 6). Записатися можливо за телефоном 790 707 760 або електронною поштою b[email protected].

Існує також телефон підтримки, призначений спеціально для громадян України. Ви можете дзвонити з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 18:00.

Портал SEXED.PL

Онлайн портал відкрив телефон довіри для вихідців з України, які переживають кризу спричинену війною. Психологічну підтримку можливо отримати за номером 720720720 з понеділка по п’ятницю, з 16:00 до 20:00. На сайті sexed.pl також є чат, де в ці ж години відбувається спілкування з психологом або психотерапевтом в онлайн режимі.

Фонд Ocalenie

Фонд пропонує індивідуальну зустріч із психологом. Вони відбуваються у Варшаві за адресою вул. Круча 6/14а (ul. Krucza 6/14a). Записатися на консультацію можливо електронною поштою: [email protected] або за телефоном: 22 828 04 50 з 9:00 ранку до 17:00 вечора. Консультації можуть проводитися дистанційно.

Психологічний центр „Компас”

Надає безкоштовну психологічну підтримку у формі особистої зустрічі за адресою: м. Радом, вул. Торуньська 9 (ul. Torunska 9) так і онлайн. Телефон для запису: 537606041.

Центр психотерапії HELP

Завдяки HELP, українські біженці можуть розраховувати на кваліфіковану психологічну допомогу у будь-який зручний час. Фахівці центру розмовляють польською та англійською мовами. Номери телефонів довіри: 720 826 806 та 790 626 806.

Центр захисту прав жінок

Створив спеціальну телефонну лінію допомоги жінкам України. Якщо Вам потрібна психологічна підтримка, юридична консультація, допомога у пошуку житла або вирішенні інших питань, Ви завжди можете звернутися за телефоном довіри 800 10 77 77.

Фонд ART

Фонд надає психологічну допомогу дорослим та дітям. Щоб скористатися консультаціями фахівців фонду, заповніть КОНТАКТНУ ФОРМУ. так само існує можливість запису по телефону: +48600433799. Зустрічі із психологами проходять у Варшаві за адресою: вул. Домбровщакув 8 (Dąbrowszczaków 8) по понеділках з 14:00 до 18:00, четвергам з 10:00 до 14:00 та п’ятницям з 11:00 до 15:00. Усі фахівці вільно спілкуються українською мовою.

Фонд Nagle Sami

В закладі працює безкоштовний анонімний телефон підтримки. За кваліфікованою психологічною підтримкою можливо звертатись за номером телефону: 800 108 108 у робочі дні з 14:00 до 20:00. Психологи вільно спілкуються російською та українською мовами.