У Польщі можна заповнити анкету для Варшавського університету та отримати 100 злотих

Обов’язкова умова – українське походження.

У Польщі можна заповнити анкету для Варшавського університету та отримати 100 злотих

Варшавський університет разом зі Львівським національним університетом ім. Івана Франка запрошують українців долучитися до опитування, що спрямоване на краще розуміння батьків та їхніх маленьких дітей. Обов’язкова умова – українське походження та актуальне проживання в Польщі.

Факультет психології Варшавського університету реалізував проект «Батьківська самоефективність українських іммігрантів, які проживають у Польщі: роль психологічної адаптації батьків, культурних і родинних чинників». Мета – дослідити досвід проживання українських сімей, зокрема батьків та маленьких дітей, які переїхали д Польщі через війну в Україні. За словами організаторів, це допоможе краще визначити комфортні умови проживання для людей, які стикнулися з вимушеною еміграцією.

Проєкт реалізується в рамках гранту PRELUDIUM 2021/41/N/HS6/03007, що фінансується Національним Науковим Центром.

Хто може долучитися до цього дослідження?

Для того, щоб взяти участь в опитуванні, є ряд вимог:

  • бути повнолітньою особою;
  • мати українське походження;
  • бути батьком дитини віком 2-6 років;
  • проживати разом з дитиною.

Що передбачає участь в опитуванні?

Ознайомившись з умовами опитування, перед вами з’явиться анкета з рядом запитань. Для того, щоб відповісти на всі з них, знадобиться приблизно 30 хвилин. Після цього слід вказати свою електронну пошту, куди прийде лист-запрошення на другу частину дослідження. Вона передбачає інтерв’ю українською мовою з одним із батьків. Бажано пройти обидві частини опитування, однак якщо ви не маєте на це часу чи бажання, ви маєте право відмовитись.

Яка користь від участі в опитуванні?

Заповнивши першу часту опитування, тобто анкету, ви отримаєте подарунковий ваучер до мережі магазинів Biedronka у розмірі 30 злотих. Якщо ж ви отримаєте запрошення на другу частину і пройдете її, отримаєте ще одну подарункову карту на суму 70 злотих.

У разі виникнення додаткових питань, можна звернутися до керівниці проекту Йоанни Борушак-Кізюкевич за адресою [email protected].