- Категорія
- Суспільство
- Дата публікації
У Польщі можна заповнити анкету для Варшавського університету та отримати 100 злотих
Обов’язкова умова – українське походження.
Варшавський університет разом зі Львівським національним університетом ім. Івана Франка запрошують українців долучитися до опитування, що спрямоване на краще розуміння батьків та їхніх маленьких дітей. Обов’язкова умова – українське походження та актуальне проживання в Польщі.
Факультет психології Варшавського університету реалізував проект «Батьківська самоефективність українських іммігрантів, які проживають у Польщі: роль психологічної адаптації батьків, культурних і родинних чинників». Мета – дослідити досвід проживання українських сімей, зокрема батьків та маленьких дітей, які переїхали д Польщі через війну в Україні. За словами організаторів, це допоможе краще визначити комфортні умови проживання для людей, які стикнулися з вимушеною еміграцією.
Проєкт реалізується в рамках гранту PRELUDIUM 2021/41/N/HS6/03007, що фінансується Національним Науковим Центром.
Хто може долучитися до цього дослідження?
Для того, щоб взяти участь в опитуванні, є ряд вимог:
- бути повнолітньою особою;
- мати українське походження;
- бути батьком дитини віком 2-6 років;
- проживати разом з дитиною.
Що передбачає участь в опитуванні?
Ознайомившись з умовами опитування, перед вами з’явиться анкета з рядом запитань. Для того, щоб відповісти на всі з них, знадобиться приблизно 30 хвилин. Після цього слід вказати свою електронну пошту, куди прийде лист-запрошення на другу частину дослідження. Вона передбачає інтерв’ю українською мовою з одним із батьків. Бажано пройти обидві частини опитування, однак якщо ви не маєте на це часу чи бажання, ви маєте право відмовитись.
Яка користь від участі в опитуванні?
Заповнивши першу часту опитування, тобто анкету, ви отримаєте подарунковий ваучер до мережі магазинів Biedronka у розмірі 30 злотих. Якщо ж ви отримаєте запрошення на другу частину і пройдете її, отримаєте ще одну подарункову карту на суму 70 злотих.
У разі виникнення додаткових питань, можна звернутися до керівниці проекту Йоанни Борушак-Кізюкевич за адресою [email protected].