NFZ в Польщі додає безкоштовні послуги для пацієнтів

Вже цього серпня з’являться нові безкоштовні обстеження. Крім того, будуть також зміни у виписуванні рецептів.

NFZ в Польщі додає безкоштовні послуги для пацієнтів

Національний Фонд Здоров’я анонсував важливі нововведення щодо діагностики та лікування пацієнтів. Вже цього серпня з’являться нові безкоштовні обстеження. Крім того, будуть також зміни у виписуванні рецептів.

Як повідомляє прес-служба NFZ, мешканці Польщі можуть скористатися одразу декількома послугами безкоштовно. І така можливість зв’явиться вже у серпні цього року. Нововведення передбачають, що відтепер можна буде безкоштовно отримати:

  1. Лікування від хронічного болю – у поліклініках будуть вимірювати його інтенсивність, а лікарі первинної та спеціалізованої амбулаторної допомоги будуть зобов’язані здійснювати терапію проти болю усім пацієнтам, які на нього страждають.
  2. Обстеження сперми – як зазначають у Міністерстві охорони здоров’я Польщі, це обстеження є основним при діагностиці чоловічого безпліддя.
  3. Лікування новоутворень слизової оболонки матки та товствої кішки – цей вид лікування буде здійснюватися за допомогою хірургічного робота.
  4. Лікування кератоконусу – буде здійснюватися безкоштовна операція методом cross-linking.

Крім того, зміни також стосуються й видання рецептів на психотропні препарати. Відтепер для того, щоб отримати рецепт, потрібна буде додаткова консультація з медичним працівником. Але якщо від останнього обстеження пройшло не більше трьох місяців, можна буде обійтись без додаткової консультації.