У Варшаві відкриють безкоштовну клініку по лікуванню безпліддя

Безкоштовне лікування безпліддя буде відбуватися у Варшавському інституті жіночого здоров’я.

У Варшаві відкриють безкоштовну клініку по лікуванню безпліддя

У столиці Польщі запрацює перша державна клініка, де лікуватимуть безпліддя. Абсолютно всі послуги будуть безкоштовними. Про це заявив у своєму твіттері мер Варшави Рафал Тшасковський.

Безкоштовне лікування безпліддя буде відбуватися у Варшавському інституті жіночого здоров’я. В рамках лікування жінки зможуть розраховувати на:

  1. Консультація у лікаря.
  2. Повна діагностика.
  3. Проведення усіх необхідних аналізів та процедур.
  4. Призначення лікування.
  5. Підтримка під час вагітності.
  6. За необхідності – психологічний супровід та догляд за новонародженим.

Як зазначає у своєму твіттері Рафал Тшасковський:

"Варшав’яни створюють родинну спільноту. Незалежно від віку та статі. А ми їх підтримуємо. Будуємо школи й дитячі садки, надаємо безкоштовні ясла, розширюємо програми для людей похилого віку, інвестуємо в громадський транспорт та культурні пропозиції. А зараз ми відкриємо перший в Польщі державний госпіталь, в якому забезпечимо жінок процедурою in vitro. У Варшавському інституті жіночого здоров’я варшав’янки отримають безкоштовну допомогу від моменту бажання народити дитину до моменту виходу зі шпиталю з дитиною на руках".

Як наголосив мер, завдяки муніципальний програмі лікування безпліддя вже народилося близько 2000 дітей. Тож місцева влада виділить 40 мільйонів злотих на те, щоб допомогти жінкам відчути радість материнства.