В Італії для біженців з рідкісними хворобами відкрили гарячу лінію

Усі консультації можна отримати за номером 800 89 69 49, безкоштовно на території країни зі стаціонарних і мобільних телефонів.

В Італії для біженців з рідкісними хворобами відкрили гарячу лінію

За ініціативою Національного центру рідкісних хвороб (CNMR) Національного інституту охорони здоров’я та Управління цивільного захисту населення щодо підтримки та прийому українців з інвалідністю, серед яких є також багато з рідкісними захворюваннями, створено Telefono Verde Malattie Rare (TVMR) - Зелений номер рідкісних захворювань (гарячу лінію).

TVMR працює з понеділка по п'ятницю з 9 до 13. Усі консультації можна отримати за номером 800 89 69 49, безкоштовно на території країни зі стаціонарних і мобільних телефонів.

Також можна звертатися за електронними адресами: [email protected] (загальна) та [email protected] (для осіб з глухотою).

Обидві електронні адреси за поданням Цивільного захисту, доступні для забезпечення своєчасного зв'язку з Національною мережею рідкісних захворювань з метою швидко визначити наявність ліжок / госпіталізації для конкретних патологій у лікарнях усіх регіонів Італії.

За цим же договором Telefono Verde Malattie Rare забезпечує прямий зв'язок з Італійською федерацією асоціацій пацієнтів з рідкісними захворюваннями (UNIAMO), яка об'єднує понад 150 асоціацій та скерує до найбільш відповідної асоціації.