Як знайти та купити ліки в Польщі онлайн

У Польщі, як і в Україні, функціонують широко розгалужені мережі інтернет-аптек, пропозиції яких так само зібрані на спеціальних агрегаторах.

Як знайти та купити ліки в Польщі онлайн

На батьківщині українці звикли купувати ліки онлайн, користуючись послугами широкої мережі різних інтернет-аптек та зручними агрегаторами лікарських засобів типу tabletki.ua, за допомогою яких можна буквально за пару «кліків» знайти найвигідніші пропозиції та забронювати їх за зниженою ціною в найближчих аптеках. А як із цим йде справа в Польщі?  

У Польщі, як і в Україні, функціонують широко розгалужені мережі інтернет-аптек, пропозиції яких так само зібрані на спеціальних агрегаторах, пише ukrainianinpoland.pl. Серед популярних польських сайтів для пошуку й замовлення необхідних лікарських засобів варто виділити Kto.Malek, Gdzie po lek та Doz.

Пошуковик медичних препаратів Kto.Malek

Kto.Malek – проста та інтуїтивно зрозуміла пошукова система, за допомогою якої можна швидко знайти та забронювати ліки в найближчій аптеці. У каталозі сайту зібрані лікарські засоби з 10289 аптек, серед яких і перевіряється наявність затребуваних користувачем ліків. Для того, аби скористатися агрегатором, потрібно просто ввести своє місцезнаходження та вказати необхідний лікарський засіб. Після цього ви отримаєте повний перелік аптек у вашому регіоні, де є в наявності ліки, які ви шукаєте. Тож вам залишається лише вибрати найкращий варіант та підтвердити бронювання. Після того, як воно буде затверджено провізором, ви можете забрати свої ліки в аптеці. Пошуковик ліків Kto.Malek.pl також доступний у вигляді додатку для смартфонів Android та IOS.

На платформі ви знайдете як рецептурні, так і безрецептурні ліки. Конкретніше дізнатися про препарати, які вас цікавлять, можна, скориставшись медичною гарячою лінією в Польщі 800 190 590. Крім того, на сайті завжди доступні актуальні списки медичних препаратів, вартість яких підлягає відшкодуванню, та 75+ ліки. Крім того, на сайті ви можете знайти адреси, телефони та графік роботи аптек у вашому регіоні, а також докладні інструкції до препаратів з описом їх застосування, протипоказань та взаємодії.

Аптечний агрегатор Gdzie po lek

Не менш популярним агрегатором лікарських засобів у Польщі є й Gdzie po lek. Сервіс так само, як і попередній, дозволяє шукати медичні препарати за назвою, або віштовхуючись від свого місцезнаходження. Пошук ліків відбувається по тисячах польських стаціонарних та інтернет-аптеках. На мапі вам покажуть аптеки, в яких доступний потрібний препарат. На сайті ви зможете дізнатися розмір упаковки, опис, ціну та наявність розшукуваного товару в обраних точках продажу. Там же ви зможете дізнатися графік роботи потрібної аптеки, чи відкрита вона зараз та чи працює цілодобово, а також забронювати вибрані товари по вказаному телефону. Якщо в цьому є необхідність, на мапі можна одразу вибудовати маршрут, як дістатися до аптеки. Ліки можна замовити як із особистим відбором, так і з доставкою. 

Крім того, на сайті передбачена можливість задати питання фармацевту, а також є опція швидкого пошуку лікарського препарату за допомогою сканування штрих-коду на його упаковці. Не можна не відмітити, що на сайті можна вибрати українську мову, після чого вас вітатиме заставка з написом «Слава Україні!».

Сервіс для пошуку лікарських засобів Doz

Doz – один із найбільших польських ресурсів, на якому зібрані пропозиції польських аптек зі всієї країни. Тут можна отримати відомості про наявність препаратів, а також актуальну інформацію про акції та знижки, які діють у тих чи інших аптечних мережах. Медичні препарати, замовлені на Doz.pl, доставляються безпосередньо в обрану користувачем аптеку, де пацієнт має особистий контакт з фармацевтом, завдяки чому знаходиться під фармацевтичним контролем.

Портал має власний мобільний додаток у версії для андроїдних смартфонів та для айфонів, який суттєво полегшує пошук необхідних товарів, адже асортимент, з яким працює платформа, складає понад 20 тисяч товарів. Додаток не лише надає доступ до повної пропозиції DOZ.pl, але також дозволяє користувачеві залишатися на зв’язку з аптекарями. А, завдяки функції «Мобільна аптека», нагадує про час прийому ліків та інформує про безпечний спосіб їх прийому.

Що треба пам’ятати про покупку ліків у Польщі

Варто пам’ятати, що в Польщі основна більшість ліків відпускається виключно по рецепту лікаря. Без рецепту можна купити дуже обмежений спектр лікарських засобів, передусім:

  • прості ліки від застуди;
  • жарознижувальні засоби;
  • анальгетики (знеболюючі);
  • вітаміни;
  • рослинні та гомеопатичні препарати;
  • біологічно активні та харчові добавки;
  • косметологічна продукція.

Чи можна купити ліки по рецепту онлайн? Ви маєте можливість забронювати препарат, але не зможете замовити доставку таких лікарських засобів кур’єром або поштою. Вам все одно доведеться відвідати стаціонарну аптеку та забрати ліки особисто.